Izstāde

RFID lasītājs: arhīvu informācijas pārvaldības

Radio frekvences tehnoloģija, kas tiek izmantota inteliģentas failu augsta blīvuma teritoriju apsaimniekošanā, pilnībā automatizētas noliktavas priekšrocības un RFID lasītāja priekšrocības, izmantojot noliktavas automatizācijas informācijas pārvaldība un arhīvu par bibliotēkas darbību var uzlabot apriti arhīvā automatizācijas realizācija ir būtiska nozīme. Automatizēta noliktavās dažādās nozarēs mājās un ārzemēs bagātīgi pierādīts, izmantojot automatizētas noliktavas var būt milzīgas sociālas un ekonomiskas priekšrocības.
Inteliģentas vadības arhīvu informācijas realizācija. Saskaņā ar ikdienas arhīvu krātuves query aizņemties, atgriešanās drošību un citām noteiktām biznesa arhīvi dinamisko vadību cirkulācijas sistēmu RFID lasītājs kā informācijas apriti, katrs pārvadātājs arhivēt katru aspektu datu vākšanu un uzraudzību, automatizācija biznesa procesu vīli, aizstājot tradicionālās papīra darbplūsmu. Uzlabota failu pārvaldību kopumā uzņēmuma pārvaldības iespējas samazināt kļūdu līmenis, datu apmaiņa, pārvaldības efektivitātes uzlabošanai, vienkāršot pārvaldību, darba intensitāte, ierakstu pārvaldību nodrošina ērtāku, efektīvāku pārvaldību, uzlabot pakalpojumu līmeni, uzlabotu vadību un vispārējo izturību.
Arhīvi, pašreizējo RFID lasītājs pieteikuma augsta blīvuma viedo arhīvu sistēmā, izmantojot mazāk, neliela pieredze uzkrāta, radio frekvences tehnoloģija ar augsta blīvuma informācijas arhīvu teoriju un praksi, inteliģentās glabāšanas augsta blīvuma padarīja noderīgu izpēti arhīva materiālu, gan attiecībā uz teoriju, vai praksē, ir solis uz priekšu.