Izstāde

RFID lasītājs: augstas drošības svarīgākajiem

Drošību, RFID Tags tikai tik augstu drošību, RFID lasītājs, lai to izlasītu. Citiem vārdiem sakot, Advanced RFID tagus tikai 64 bitu šifrēšanas algoritmu tag karšu lasītājs vai kad uzņēmēja atbalsta 64-bitu šifrēšanas algoritms būtu noderīga.
Kā ar RFID tagiem, pašreiz lielākā RFID kartes lasītājs tirgū atbalstītu tikai minimālo drošības līmeni, un vecāki šifrēšanas algoritmus un atslēgas garums ir pārāk īss, kas padara tos ļoti viegli pārtraukuma. Augstāku drošību jaunu karšu lasītājs nodrošina papildu šifrēšanas algoritmus un atbalsta arī vienkārša šifrēšanas algoritms. Tās arī ļauj aizsargāta ar paroli un ļauj vairākiem šifrēšanas par RFID tagu papildu šifrēšanas algoritms izmanto šajā jomā.
Kā saka sakāmvārds, pārmaiņas ir nemainīga. Drošība un RFID pieteikumi kā labi. Šifrēšanas algoritmu pastāvīgi tiek atjaunināta un uzlabota, atslēgu aug ilgi un spēcīga. RFID ir jaunās tehnoloģijas un RFID etiķetes iezīme komplektu, jo ir sagaidāms, ka turpināsies attīstīties laika gaitā, lai apmierinātu mainīgās piegādes ķēdes prasības.
Kad izvēles un RFID tags RFID lasītājus vajadzētu atcerēties, ka daži lasītājs var jaunināt tikai manuāli mainot aparatūras ierīces. Iedomājieties, ja jūs vēlaties nosūtīt tehniskās apkopes personālam ik ieejas ēkas nojaukšana un atjaunināt katru lasītāju, piegādes ķēdi no ražotāja līdz patērētājam ik uz soļa dzēst un atjaunināt tūkstošiem lasītāju, tas būtu ļoti traucējošs lieta. Elastīgums ir galvenā iezīme ir RFID sistēmu. Jaunās RFID lasītājs vienkārši augšupielādēt jaunu firmware jauninājums visām ierīcēm tīklā caur tīklu.
Šīs RFID lasītājs nodrošina interneta firmware jauninājums ļauj arī vairāki lasītāji vienu attālo atrašanās vietu tīkla jauninājuma.