Izstāde

RFID lasītājs: studentu apmeklējumu sistēma

Ar informācijas tehnoloģiju attīstību, viedkarti visur dzīvē. RFID kartes un RFID lasītājs ir pakāpeniski aizstājot parasto tips kontaktpersona IC kartes kļūst viedkartes laukā jauna tendence.
RFID kartes sakarā ar RFID un IC karšu tehnoloģija, veiksmīga kombinācija atrisināt problēmu saistībā ar bezmaksas avots un bezkontakta, tāpēc ir nesalīdzināmas priekšrocību salīdzinājumā ar magnētisko karšu un bezkontakta kartes IC. RFID kartes, inducē IC mikroshēmu antenu, pilnībā iekļautas standarta PVC kartes, nav pakļauti daļu. Studentu piedalīšanos sistēmā, izmantojot radiofrekvenču identifikācijas tehnoloģijas, studentu apmeklējumu, ierakstus un citas funkcijas.
Caur roll zvanu, magnētiskās un bezkontakta kartes IC klases apmeklējumu, ierakstu pārvaldību, studentiem var būt laikietilpīga un nosliece uz iejaukšanās un bezkontakta RFID skolu apmeklējumu sistēma studentu apmeklējumu pārvaldības ērtu un ietaupīt laiku, izmantojot radiofrekvenču identifikācijas tehnoloģijas. Studentu apmeklējumu sistēma sastāv no transponderi un RFID lasītājs, transpondera tagus (kartes) un RFID kartes lasītāju atbalsta U2270B RF bāzes stacijas ierīces un ķēdes, MCU un tās atbalsta pamata ierīces ķēdēm un perifērijas ierīču interfeisa (tastatūras, LCD pulksteni un sērijas modulis).
Studentu apmeklējumu sistēmas projektēšanas ir RFID lasītājs kodols, RFID lasītāja RF bāzes stacijas taustiņš ierīces, ierīces galveno datu modulāciju, pārraidīt un RF un datu demodulation uzdevumus.