5 Nepieciešamie fakti par bezpārdošanas bankomātu darījumiem

Faktisko pārskatu sniegšanas labad pievērsīsim uzmanību tam, ka pagājušajā nedēļā ATMIA ASV konferencē Orlando nav notikusi apaļā galda sanāksmē, kurā piedalījās "Kāršu tirdzniecību" apaļā galda diskusija.

Tomēr bija daudz lielu diskusiju, pateicoties pārdomātiem jautājumiem par bezpārdošanas darījumiem no Donna Embry no maksājumu Alliance International un informēja atbildes no pilna apjoma, kas ir labi pārzina maksājumu speciālisti.


Šeit ir vienas stundas sesijas galvenie momenti, kas rediģēti garumā:

Vai kāršu darījumi būs tikpat grūti un dārgi, kā īstenot mikroshēmas standartu?

Carol Specogna: Nu, jo mēs, iespējams, nekad nebūtu devuši EMV maršrutu. … Tikai saku. Kas [Fiservs] ir izdarījis, tiešām cenšas izmantot to, kas šodien pastāv.

Tātad, jā, jums ir jāveic dažas programmatūras izmaiņas ... bet tas ir daudz vieglāk, jo darījumi izskatās kā regulāri veci tīkla darījumi. Tas vienkārši būs standarta atsaukums. Mūsu specifikācijas iegūšanas pusē ir puse lapas garš. Tas nav nekas cits kā tas bija EMV.

Douglas Asad: EMV vajadzēja notikt drošības nolūkos, jo ASV bija vāja ķēdes saikne ar krāpniekiem, kas nonākuši Amerikas Savienotajās Valstīs. ... Taču tā ir viena no nedaudzajām situācijām, kuras esmu redzējis, kur pievienojāt jaunu tehnoloģiju, kas faktiski ir padarījusi lietotāju pieredzi sliktāku.

Bezkartes nauda ir paredzēta lietotājam draudzīgai lietošanai. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu pieredzi. Mēs visi jārespektē drošības apsvērumus, un mums tas viss ir pirmais un vissvarīgākais, bet nauda no bezkartes naudu apmierina lietotāji, savukārt EMV, Joe Smitam, viņš nezina, kāpēc viņš izmanto EMV, viņš vienkārši zina, ka tas aizņem vairāk laika. ... Ir bezkrāsaini naudas līdzekļi, lai uzlabotu pieredzi.


Kā bezmiega darījumi var palīdzēt IAD samazināt viņu atbildības maiņas risku?

Daniel Goodman: Tas noteikti ir galvenais faktors, par ko mēs domājam, kad mēs vēršamies pie šī tirgus. Ar bezkontaktu NFC tas ir EMV līdzīgs, jo tas uztur atbildību ar emitentu. Kad mēs skatāmies uz citām formām, mēs to plānojam sākt tāpat kā mēs.

Mēs zinām, ka, lai mudinātu visus jūs darbināt bankomātus - kāpēc jūs varētu sākt ar produktu, par kuru jums būs jāuzņemas atbildība? Tā tas noteikti ir, kā mēs to tuvojamies. Jebkurš jauns kāršu lietotāju pieredzes un jauno tehnoloģiju veids, mēs sagaidām, ka mēs to ieviesīsim, nenododot atbildību operatoram.


Vai kāršu risinājumi patiešām nodrošina papildu drošību konta turētājam?

Sam Kamel: Ja jūs domājat par to, mobilajā telpā, starp ierīces jaudu un visiem tā apkārt esošajiem datu punktiem - biometrisko, ģeogrāfisko atrašanās vietu un citām lietām - patiešām izveido drošāku un drošāku vidi.

Jūsu karte nav telefons, jums ir tokenizācija ... tāpēc no adopcijas viedokļa no patērētāja vai komersanta vai operatora viedokļa šķiet daudz drošāka.

Lyle Elias: Multimodālo biometrijas koncepcija, manuprāt, patiešām ir tā, kā tā notiks. Tas ir jautājums par to, cik liels ir darījums? Cik riskanti ir darījums? Tas viss attiecas uz riska mazināšanu. Dienu, kad mēģināt atcerēties savu lietotāja vārdu un paroli - tie vienkārši kļuvuši pilnīgi nevietā.


Visās Pays izmanto NFC, bet Just Cash izmanto QR kodu. Kāpēc ir tā, ka?

Todd Lawrence: Kas atšķiras ar ATM telpu, tas ir tāds, ka NFC un dažām vecākām mašīnām tas potenciāli var kļūt par aparatūras risinājumu, kas ATM tīkla operatoriem ir dārgs, lai tos izietu un izvietotu ... un tas tiešām to vēl nenozīmē pabalsts.

Ko mēs esam centušies izdarīt [QR koda modelis], tiek izmantots viss, kas jau tur ir, kas jau darbojas patiešām labi, un vienkārši paslīd mūsu funkcijā, kas savieno cilvēkus ar šo bezkritumu vidi.

Carol Specogna: Šajos [mazumtirdzniecības] bankomātos, kas piedalās šajā tirgū, ir jābūt tīklam visā ASV, lai tas būtu patērētāja vērtība, un mums jāsāk ar bankomātu. Mēs sākām ar PAI, izejot finanšu iestādēs un cenšoties tos pārliecināt [uzņemt], tas ir ļoti grūts pārdošana. Bet, lai tagad spētu iet finanšu iestādēs un teikt: "Lūk, mēs jau esam ieguvuši 10 000, mums būs 25 000, kas darbojas pirms 2017. gada beigām" - tas ir diezgan spēcīgs.


Kādas ir jūsu domāšanas par pieaugošo apjomu ar P2P darījumiem un atlīdzību?

Richard Witkowski: Šodien, ja jūs esat Polijā un jūs iegādājaties Nikon kameru, jūs saņemat atlaidi ... jūsu izvēle, kad jūs ejiet uz atlaidi tiešsaistē, sniedziet sava čeina konta numuru un maršruta numuru, un mēs ievietosim naudu jūsu konts [vai] sniedz mums savu mobilā tālruņa numuru, un mēs nosūtām īsziņu, lai saņemtu šo atlaidi uzreiz [pie ATM]. Deviņdesmit deviņi procenti cilvēku izvēlas mobilo telefonu. ...

Mums ir modelis, kurā mēs iekasē no personas, kas sūta skaidru naudu, pasūtījuma maksu, un mēs to darām ar ATM īpašniekiem. Tas viss attiecas uz papildu ienākumiem no darījumiem, kurus jūs iepriekš neesat redzējuši.