RFID lasītājs: Lidostas identifikācijas sistēmu, izmantojot

Plaša piemērošana RFID lasītājus jūsu dzīvē, padarīt to tiesības atzīst nozīmību RFID tehnoloģijas savā dzīvē. RFID tehnoloģijas apvienojumā ar lidostas identifikācijas sistēmu, kas būtu neparedzētas sekas?
Auto klīrenss inspekcijas sistēma ir kombinācija radiofrekvenču identifikācija un biometrisko ieceļošanas un abu izceļošanas zinātnes un tehnoloģijas pasažieru atmīnēšanas iekārtas. Pasažieru muitošanas laikā, sistēma būs uztveršanas apmeklētāju biometrisko informāciju, piemēram, sejas attēls, un tajā pašā laikā glabājas šķeldo lasīt pasažieru pases turētāja sejas digitālo attēlu nekā.
Auto klīrenss kontroles sistēma un imigrācijas iestādēm iepriekš saarhivētos fotogrāfijas nesēju, nekā tiesības apstiprināt grāmatojumu pasažieru un šķeldoti pases turētājam ir viens pats un ievērojami saīsināt laiku, kas vajadzīgs par imigrācijas kontroli.
Pirms gaisa pasažieru informācijas sistēmu veido aviosabiedrību pasažieriem pēc tam, kad reģistrācija ir pabeigta, reālā laika lidojuma pasažieriem paša personisko informāciju, piemēram, vārdus, dzimšanas datumu un citu transportu uz migrantiem galamērķa valsti veikt drošības vērtējumus, inspekcijas amatpersonas pie lidojuma ierašanās, aizdomīgu pasažieri vai mazāk populāri objektus var apgūt nepaklausīgs elementus no pārvarēt barjeru novēršanai.
RFID identifikācijas tehnoloģija lidostā, ērtāk un efektīvāk, uzlabot efektivitāti un ērtības ceļotājiem lidostā pārbaudes pieteikums.