RFID kartes lasītājs: Sporta ārkārtējām situācijām

Ja pastāv lielus notikumus, kad notikumi būs stadionā. Bet cilvēki pulcējās ārkārtas gadījumā to, kā rīkoties ar to? Mēs varam izmantot tehnoloģiju RFID lasītājs, stadioni efektīvu neatliekamās palīdzības pārvaldības programmu.
Stadionā komplekts satur RFID tags RFID iekārtas, lauka personāls un rokas RFID ierīcēs, ja ir ārkārtas, vadītājiem sazināties ar stadiona pazemes vadības centrs, izmantojot bezvadu sistēmu, ziņojumu raksturu un notikuma vietu.
Kad iestājies notikums, vārtsargs, nospiediet pogu šim notikumam piesaistītajā notikumu. Aktīva RFID etiķete ar aprīkojumu, tad sūta savu unikālu identifikācijas kodu, kā arī izvēlieties, kāda veida pakalpojumu 13 piekļuves punktos uz neseno pieprasījumu. Programmatūras identifikācijas birkas, lai pārsūtītu datus uz programmatūras sistēma, kas pēc tam būs taga ID numurs atbilst atrašanās vietas un zvanu piekļuves punktu ar raksturu, šī informācija tiek parādīta liela datora ekrāna vadības centrs.
RFID programmatūru var arī nodrošināt stadionu vadītāji ar biznesa analīzi, tādējādi viņi var izvērtēt, kā reaģēt un novērst notikumus. Ja personāla esat nonācis vietā, tie var arī būt pie datora ekrāna reālajā laikā sk.