RFID enerģijas atkritumi: RFID lasītājs tehnoloģija

Ar RFID lasītājus attīstība, plašāk izmantot RFID tehnoloģiju. Tika ziņots, ka RFID tehnoloģijas programma sākās atkritumu nozarē, tehnoloģija ir pirmā valstī.
Dzīvē saņēmis atkritumu nosūtītas procesu, izmantojot auto lasītājs un atkritumu mucas Shang RFID marķēt elektroniskās iekārtas, sistēma var automātiski kolekcijas dzīvi atkritumu avots un atkritumu mucu informāciju un par katru barelu laikā atkritumu skaitītāja smago, sasniegto automātiski minēto smago un bezvadu savākšanas un reālā laika augšupielādēt, arī uz visu Kopienu visas drazas barelu minētās smagās datu beztaras pārstrādei , augšupielādēt uz servera gala.
Kārtošanas procesu, izmantojot "Internet +" tehnoloģija, būvēt atkritumu sanitārie transportlīdzekļi, transporta staciju saites starp pārstrādes uzņēmumiem, viss process izsekošanas atkritumu savākšanas, pārvadāšanas un apstrādes, turpmāk veicināt sanitārija un sīkumains vadības. Atkritumu kravas var arī noteikt, vai atkritumu otrreiz pārstrādājamu materiālu, no tās iztekas līdz veicināt atkritumu otrreizējo pārstrādi.
Piemērotu RFID tehnoloģijas atkritumu ražošanas nozarē, ievērojami paātrināt ātrumu un efektivitāti, atkritumu, vienkāršojot cilvēku dzīvēm.