Uzlabotā viedkaršu lasītāja ražotājs-radītājs

No 2018. gada 26. līdz 28. aprīlim Shanghai New International Expo Center notiks Ķīnas starptautiskais pašapkalpošanās, kioska un tirdzniecības izstāžu centrs. Izstādē tika prezentēti dažādi produkti, tostarp pašapkalpošanās termināļi un risinājumi, visaptverošas tirdzniecības sistēmas, kiosks, valūtas identifikācijas sistēmas , pašapkalpošanās drukas iekārtas, mobilo maksājumu gala iekārtas, viedkaršu lasītāji , ar tirdzniecības automātu saistīti piederumi un pakalpojumi utt.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Radītājs bija uzaicināts piedalīties izstādē. Kāpēc tika uzaicināts Radītājs? Kāda veida bizness ir Radītājs?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Izveidota 2001. gadā, CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD kļūst par vienu no vadošajiem augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, kas integrēja RD, ražošanu un karšu maksājumu, skaidras naudas maksājumu un tiešsaistes maksājumu moduļa tirdzniecību. Certified ISO9001 kvalitātes sistēmas autentifikācija 2002. gadā, CREATOR kļuva par Shenzhen augsto tehnoloģiju uzņēmumu 2003. Godātais nacionālais augsto tehnoloģiju uzņēmums 2008. gadā Creator ieņēma vienu no Shenzhen TOP 500 vidēja lieluma uzņēmumiem 2009. gadā.


Kā pirmais uzņēmums, kas patstāvīgi izstrādājis iegultās karšu lasītāju un karšu izsūtītāju, CREATOR ir līderis karšu maksājumu moduļu nozarē, kā arī skaidras naudas maksājumu modulis, kas arī ir pirmais solis tiešsaistes maksājumu industrijā, jo iegūst vismodernāko pamattehnoloģiju.


Ar nepārtrauktu pētījumu un izpēti, Creator ir izstrādājis septiņus izsmalcinātu un novatorisku produktu seriālus: publisko telekomunikāciju karšu lasītājs, degvielas uzpildes stacija, motorizēts lasītājs pašapkalpošanās terminālam, 3 ar 1 motorizētu lasītāju, karšu izdošanas mašīna, izsmidzinātājs, tiešsaistes maksājumu modulis uc Mēs esam ieguvuši vienu Patentu izgudrojumam, piecpadsmit Utility Model patenti, pieci EMV sertifikāti, CE atbilstību, vairākas programmatūras autortiesības un ražošanas licenci uc CREATOR ir uzvarējis popularitāti ar produktu uzticamību, izcilu veiktspēju un saprātīgu cenu, produkti ir widly ko izmanto finanšu, telekomunikāciju, perroķīmiskās rūpniecības, nodokļu tehnikas, mazumtirdzniecības, apdrošināšanas, transporta un izklaides jomā. Creator iegūst visaptverošu godu no klientiem, izmantojot ātru, lielisku servisu.


CREATOR pastāvīgi attīstās kopā ar vadības sistēmas modernizāciju, plūsmas standartizāciju, arhitektūras intensifikāciju. Pamatojoties uz Ķīnu un devās uz pasauli, CREATOR pastāvīgi attīstīsies un turpinās radoši, radot lielu perspektīvu ar klientiem, maksimāli palielinot abpusēju vērtību un uzlabojot nozari.