Baidās no zagtās otas bankas kartes? Šī apvienotā paroles krekinga ilgums ir 35 000 gadu

Britu "Daily Mail" ziņoja, ka britu 10 visbiežāk lietotās paroles var tikt bojātas mazāk nekā sekundē, un, ja drošības ekspertu ekspozīcijas metodi izmanto parole, hakeriem tērē 227 miljonus gadu, lai atklātu risinājumu.

Ja mēs nevēlamies būt nozagta personas apliecība vai nozagta bankas karte, mums ir vairāk uzkodu tīkla drošībā. Vēlaties uzzināt, cik ātri hackers kreka jūsu paroli? Britu tiešsaistes mazumtirdzniecības elektronikas kompānija AO.com tehniskie eksperti sniedza atbildi. Pēc ekspertu domām 2016. gadā, saskaņā ar 2016. gada statistiku, visbiežāk lietotajām 10 britu parolēm, tai skaitā "qwerty" un "123123" ievadītajām tastatūrām, var būt sašķelts mazāk nekā 1 sekunde. Daži cilvēki domā, ka ir droši izvēlēties labu vārdu un viņiem nav sava paroles, piemēram, jūsu mīļāko vārds, bet tas tā nav. No sociālajiem mediju avotiem hakeriem viegli ir iespējams izsekot jūsu personiskajai informācijai, tostarp jūsu dzimšanas dienām, pet nosaukumiem, kur jūs uzauguši, kur vislabāk atpūšas, un savu iecienītāko komandu, kas nav piemērota. Iestatīt kā paroli. Ja jūs izmantojat laika periodu, kas atdalīts no dzimšanas dienas paroles, hakeriem ir nepieciešamas tikai 13 sekundes, lai ielauztos.

Tomēr, ja jūs iestatāt paroli atbilstoši konkrētai metodei, tas var aizņemt līdz pat 4 triljoniem gadu, lai to izkliedētu visvairāk. Britu Iekšlietu Iekšlietu ministrijas kiberdrošības eksperti iesaka, ka, izvēloties trīs nekorelētus izlases vārdus, lai izveidotu paroli, piemēram, "tējas brūnais attēls", par neinformētu vārdu kombināciju paroles krekingu maksās 35 000 gadu; ja pievienosiet numuru vidū, jums būs jāpavada 227 miljoni gadu atpakaļ. Pamatojoties uz iepriekš minēto, ar speciāliem simboliem, laiks plaisāt palielināsies līdz 4 triljoniem gadu, kas atbilst šā koda iemūžināšanai.

Turklāt eksperti arī ieteica, ka viņiem nav problēmas, vislabāk ir e-pastu, tiešsaistes bankas kontus un citus svarīgus kontus, kas nosaka citu paroli.


Radītājs Vienmēr dariet drošu maksājumu!