Augstas kvalitātes NFC lasītājs CRT-603-CZ7

CRT-603-CZ7 ir bezkontakta viedkaršu lasītājs / rakstītājs, kas izstrādāts, izmantojot 13,56 MHz bezkontakta (RFID) tehnoloģiju. tā atbalsta ne tikai MIFARE® un ISO 14443 A & B kartes, bet arī visus četrus NFC tagus.

NFC Reader CRT-603-CZ7

CRT-603-CZ7 atbilst gan CCID, gan PC / SC. Tādējādi tā ir USB un USB atskaņotāja ierīce, kas ļauj sadarboties ar dažādām ierīcēm un lietojumprogrammas.it var arī lasīt un rakstīt ātrāk un efektīvāk.

Lai paaugstinātu drošības līmeni, CRT-603-CZ7 var tikt integrēts ar ISO 7816-3 SAM slotu. Turklāt CRT-603-CZ7 NFC Reader ir pieejams moduļu veidā, kas ļauj viegli integrēt lielākās iekārtās, piemēram, POS terminālos, fiziskās piekļuves sistēmās un tirdzniecības automātos.

CRT-603-CZ7 NFC Reader ir ideāli piemērots gan drošai personiskās identitātes verifikācijai, gan tiešsaistes mikro maksājumu veikšanai. Cita CRT-603-CZ7 lietojumprogramma ietver piekļuves kontroli, e-maksājumus, e-biļešu pārdošanu notikumiem un masu tranzītu, maksas autoceļu maksu un tīkla autentifikāciju.

CRT-603-CZ7 ir aprīkots ar izvēles statīvu, kas nodrošina viedkaršu lasītāju optimālā leņķī, lai lietotāji varētu viegli pieskarties bezkontakta kartēm vai NFC iespējotām ierīcēm. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums.