Kā piekļuves kontrole mainīsies 2018. gadā

Pēdējo gadu laikā piekļuves kontrole ir strauji attīstījusies, un, šķiet, ka tā drīzumā palēnināsies, pateicoties jaunāko tehnoloģiju daudzveidībai. Piemēram, ar jaunāko RFID tehnoloģiju papildinājumu šodienas viedajos tālruņos, izmantojot Apple Pay® kopīgo gandrīz lauka komunikāciju (NFC) tehnoloģiju protokolu, Google Wallet ™ un Android Pay ™ paplašina personāla un transportlīdzekļu piekļuves kontrolei, un sistēmu integrētāji izmanto iekārtu savstarpēju izmantojamību, lai apvienotu piekļuves kontroli ar drošu maksājumu.

Saskaņā ar tirgus izpētes firmas IHS Markit datiem, turpinot pieaugt piekļuves kontrole 2017. gadā, tiks parādīti arī jauni pieteikumi, piemēram, biometriskie un mobilie akreditācijas dati. Piemēri ir darbinieku piekļuves kontroles žetoni, ko izmanto maksājumiem kafejnīcās vai tirdzniecības automātos, un pat mobilie tālruņi var nodrošināt akreditācijas datus par drošu piekļuvi vai maksājumu ar NFC tehnoloģiju. Patiesībā visa FEIG CPR līniju karšu lasītāji atbalsta NFC tehnoloģiju, lai viegli integrētu ar mobilajām tehnoloģijām.

Ar RFID lasītāju un bezkontaktu maksājumu moduli, piemēram, cVEND, RFID var integrēt ar piekļuves kontroli maksas stāvvietās vai viesnīcas autostāvvietās, lai vienkāršotu darbību, izmantojot savstarpēju izmantojamību. TIBA Autostāvvieta ir veikusi tikai to, izmantojot FEIG aprīkojumu vairākās viesnīcas stāvvietās, lai ātri un ērti iebrauktu un izlidotu bez apkalpes.

Tā kā pasīvie UHF RFID lasītāji paplašina savu diapazonu un tagu izmaksas tiek samazinātas, šī tehnoloģija tiek izmantota, lai nodrošinātu atļauta transportlīdzekļa piekļuves kontroli. Tagad plašākas kopienas, noliktavas un biroju stāvvietas ievieš transportlīdzekļu piekļuves pārvaldību, izmantojot tālsatiksmes RFID lasītājus, piemēram, CREATOR CRT-541, kas darbojas kā karšu lasīšanas piekļuves kontroles sistēma.

Mēs esam nogādājuši daudz laika no dienām, kad tiek nodrošināta piekļuve vietām, un tām nepieciešama daudz laika un darbaspēka. Ar RFID vieglumu un funkcionalitāti piekļuves kontroles sistēmas turpinās uzlaboties nākotnē ... Un šeit, CREATOR, mēs turpināsim izstrādāt savus RFID lasīšanas produktus, kas paredzēti drošai piekļuves kontroles, identifikācijas un maksājumu sistēmām.