Kā bezkartes karšu lasītājs var izmantot jūsu neatkarīgu biznesu?

Vai jūsu bizness veic lielu pārdošanas apjomu zem 30 eiro? Vai jums ir aizņemti periodi un garš rindu laiks? Bezkontaktu karšu lasītājs varētu būt jūsu problēmu risinājums!

2016. gadā tika atklāts, ka vidējais Apvienotās Karalistes patērētājs tagad maksā mazāk kā 5 latus, nevis paļaujas uz kartēm un mobilajām ierīcēm. Bezkontaktu maksājumi aizvien biežāk sastopami, un Apvienotajā Karalistē izsniegto bezkontaktu karšu skaits sasniedz 110 miljonus 2017. gada jūnijā.

Maksājuma veids "pieskarieties un ejiet" patērētājiem ir otrais raksturs, un paredzams, ka šis bezkontakta pieņemšanas process palielināsies. Paredzams, ka līdz 2021. gadam bezkontaktu tehnoloģiju izmantošana palielināsies par 300%, un mazumtirgotājiem, kas nepieņem kartes maksājumus, risks paliek novārtā.

Tika atklāts, ka uzņēmumi, kuri pieņem kartes maksājumus, saņem vairāk pārdošanas darījumu. Mazumtirgotāji atklāja, ka pārdošanas apjomi palielinājās par 30%, pateicoties kontaktu bezskaidru maksājumu saņemšanai, izmantojot bezkontaktu karšu lasītāju.

Izmantojot bezkontaktu karšu lasītāju, jūsu bizness var būt daudzveidīgs. Uzziniet, kā tālāk.

Rindas pārvarēšana

Neatkarīgi uzņēmumi ar bieži aizņemtiem periodiem bieži vien atklāj, ka viņu maksājumu process var tikt apstājies. Pīķu laikos, līdz galam var veidoties garas rindas.

Klienti, kuri izmanto bezkontakta kartes, var ātri veikt darījumus, jo viņiem nav jātērē laiks naudas skaitīšanai. Tas ļauj samazināt rindas laiku.

Palielināti ieņēmumi

Ir labi zināms, ka tad, kad patērētāji maksā par karti, viņi visticamāk tērē lielākus daudzumus un dara vairāk darījumu. Instalējot bezkontaktu karšu lasītāju, klienti var veikt zemākas vērtības impulsu iegādi.

Uzņēmumi, kuri izmanto bezkontaktu karšu lasītāju, saņem mazāk pamestu pārdošanas apjomu. Bezkontakta ērtības ļauj klientiem maksāt, neprasot precīzas izmaiņas uz rokām.

Samazināta skaidrās naudas apstrāde

Uzņēmēju īpašnieki ar bezkontaktu karšu lasītāju mazāk laika nodarbojas ar skaidru naudu. Tradicionāli karšu maksājumi tika rezervēti lieliem pirkumiem. Kopš bezkontaktu ieviešanas ir mainījies veids, kā patērētāji izvēlas maksāt.

Pat mazākais no pirkumiem tagad var tikt izgatavots uz kartes. Tas nozīmē, ka bezkontaktu karšu lasītāji ļauj uzņēmumu īpašniekiem pavadīt mazāk laika, veicot dienas beigas. Līdzekļu izmaiņu samazināšanās rezultātā kļūst mazāk zādzību un zaudējumu.

Uzlabota klientu pieredze

2017. gada jūnijs bija rekordists mēnesis bezkontaktu maksājumu veikšanai, un 34% no visiem Lielbritānijas karšu maksājumiem tika veikti bezkontakta ierīcēs. Tagad ir sagaidāms, ka maksājuma stils būs daļa no ikdienas iepirkšanās pieredzes. Nodrošināt, ka klientiem ir vislabākā iepirkšanās pieredze, ir būtisks veids, kā iegūt atkārtotu pielāgojumu.

Padarot viss pēc iespējas vienkāršāk, jūsu uzņēmuma apmeklētājiem būs lielākas vilcināšanās atgriezties. Bezkontaktu karšu lasītājs ļauj bez grūtībām veikt maksājumus, kas nozīmē ātru izrakstīšanās pakalpojumu.

Vai jūsu uzņēmums varētu gūt labumu, pieņemot maksājumus, izmantojot bezkontaktu karšu lasītāju? Izmantojiet bezkontakta tēriņu pieaugumu, jauninot uz vienu no mūsu termināļiem.