Kā darbojas Card Card?

Kad tas ir ieslēgts, karšu izsmidzinātājs automātiski atpazīs visus tā fotoelektriskos sensorus, lai noteiktu, vai karte ir pirmstukšā stāvoklī vai tukšā stāvoklī (ar trauksmes signālu un buzzing izeju) un pārbauda ceļgala induktora signālu, taustiņu nospiešanas ievadi ; automātiski iestatīt karti vajadzīgajā pozīcijā; izsniegt kartes ar lielu ātrumu vai droši notveriet nederīgās kartes atbilstoši sistēmas klienta puses komandai.

Pēc ieslēgšanas, ja skursteņa turētājā ir kartes, dispenserR automātiski aizpildīs karti slotā un izpildīs komandu, lai nosūtītu karti slotā, kamēr saņemta izsniegšanas komanda, izmantojot R / W karti, lai pārbaudītu vai karte ir jāizpilda normāli, ja tas ir normāls, tad pagaidiet, kamēr klients izraksta karti, ja karte nav izvilkta noteiktā laika periodā, tad karte tiks atgūta; ja iekārta saņem līmeņa signālu atgūšanai gaidīšanas laikā, tad tā nekavējoties atgūs karti.

Pildīšanas / izsniegšanas / atgūšanas procesa laikā, ja karte ir deformēta, iekrāsota vai pastāv vietēja darbības traucējumi, dozators automātiski pielāgo karti un piecas reizes pārvieto kustības kustības, ja tas joprojām nav pareizs, tas pārtrauks visas darbības, gaidot nākamo komandu vai manuālu iejaukšanos, nosūtot kļūdas signālu uz klienta pusi, tajā pašā laikā skaņas signāls mirgo, lai brīdinātu par kļūdu, un LED mirgo.

Kad kartes kronšteina turētājs atrodas pirms tukša stāvokļa, dozators izvadīs „īsu kartiņu” signālu, kamēr skaņas signāls būs satraucošs ar mirgojošu LCD. Ja cilindrā nav kartes, izsmidzinātājs izdos arī "tukšo" signālu.