Kā uzstādīt viedkartes lasītāju

Gudri lasītājs tagad ir ļoti populārs karšu lasītāju, to var izdarīt vairumam no viedkartes lasīt/rakstīt jautājumus, saglabāšanu, uzskaiti un tā tālāk, šādiem instrumentiem ir nepieciešams labs Setup:
Pirmkārt, instalācijas process: Reader instalācijai nodrošina iekārtu līmenī, jo vēlāk vēlaties pieslēgties un testi, lai pirmais solis, lai nodrošinātu, ka instrumenti.
Otrkārt, lasītāja savienojums: viedkaršu lasītājs saistīta ar datorsistēmu, tātad savienojuma interfeiss, USB interfeiss un lasītājs ir jāsavieno, un instalēt programmatūru.
Trīs darba testi, lasītājs: lasītājs, kas savienots ar datoru sistēmu parasti piemēro, bet vēlaties testa, testa viedkartes lasītājs darbojas pareizi.
Papildus iepriekš aprakstītās darbības, daži instrumenti ir nepieciešami, lai īpašas draiveri strādāt pareizi. Lai jums datorā pašlaik savienots lasītājs instalē attiecīgo draiveri, šķita, ka viņš ir mazliet problēmas. Lotus sērijas viedkaršu lasītājs USB disku, iespraudiet modeli, likvidējot vajadzību instalēt draivera nepatikšanām.