KĀ LIETOT RFID TEHNOLOĢIJU: RFID TEHNOLOĢIJU VEIDI

Pirms jūs nolīgt konsultantu vai mēģināt īstenot RFID pati, jums ir vajadzīgas pamatzināšanas par tehnoloģiju.

RFID tagi

RFID marķējumi ir pieejami trīs konfigurācijās:

Pasīvajiem tagiem nav iekšēja strāvas avota, taču viņi no lasītāja saņem spēku. Tie parasti ir vislētākie tagi un bieži tiek izmantoti vienreiz.

Aktīvās atzīmes satur akumulatoru, ko izmanto raidīšanai, un parasti tie ir dārgāki, bet bieži tos var izmantot atkārtoti.

Pusei pasīvā, pasīvā un aktīvā hibrīda, izmanto radiofrekvenču identifikācijas mikroshēmā akumulatoru, taču sazināsimies, izmantojot lasītāja varu.

FID frekvences

RFID marķieri ir pieejami arī dažādās frekvencēs. Tie ietver zemfrekvences (LF), augstfrekvences (HF), ultra-augstfrekvences (UHF) un ultraplatās joslas (UWB). Parasti augstās frekvences piedāvā lielāku joslas platumu un datu apmaiņu, kā arī lielāku saziņas diapazonu, saka Thompsons. Iespējams, jums būs nepieciešams UHF, "piegādes ķēdes biežums", ko pilnvarojuši Wal-Mart, DoD un Sam's Club.

RFID starteru komplekti

Sarežģīts, jo RFID var izklausīties, "tas nav burvība," saka Thompsons. Tā nav tik dārga, kā pirms dažiem gadiem, kad Wal-Mart pilnvaroja RFID no 100 lielākajiem piegādātājiem. Sākotnēji daži piegādātāji tika pakļauti jauniem RFID sistēmām līdz pat 1 miljonam ASV dolāru, taču tehnoloģiju piegādātāji drīz reaģēja ar viegli ieviestām un zemākām izmaksām paredzētām starteru komplektiem un lietojumprogrammām, kas mazajiem uzņēmumiem atļāva eksperimentēt ar RFID un izmēģināt vienu programmu vienlaikus.

"Daudzi RFID iekārtu piegādātāji nodrošinās starteru komplektus ar tik zemu cenu kā 2500 ASV dolāri, ieskaitot lasītāju un dažus tagus," saka Thompsons. "Par 25000 ASV dolāriem daudzi izpildītāji nodrošinās zināmu IA novērtējumu vai mērķtiecīgu īstenošanu, ieskaitot vienu vai divus lasītājus, dažus tagus, instalēšanu un atbalstu."

Vislabākais veids, kā sākt mazu uzņēmumu, ir tas, kas ir mazs, tas ir ierobežots līdz vienai lietojumprogrammai (piemēram, aktīvu izsekošanai) un "slēgtā kontā", kas nozīmē jūsu īpašuma četrās sienās. Uzņēmumi vienmēr var paplašināt lietojumprogrammas vai izsekoto preču veidus, un datus var integrēt uzņēmuma datorsistēmās, taču, pirms eksperimenta izmēģināšanas, ir svarīgi maģistrantēt tehnoloģiju mazā apjomā.