IoT karšu lasītāji Piesaistiet mākoņu piekļuves kontroli izglītības tirgum

NEW YORK CITY - ScholarChip, automatizēto skolu drošības un operāciju pakalpojumu sniedzējs, paziņo par diviem jauniem produktiem, kas aptver lietisko internetu (IoT) un izmanto Power over Ethernet (PoE), lai nodrošinātu piekļuvi durvīm un klases apmeklēšanu K-12 skolās.

Saskaņā ar uzņēmuma datiem, ierīces ātri, viegli un rentabli ievieš gan klases modernizāciju, gan jaunu ēku celtniecību. Abi produkti izmanto ScholarChip mākoņa arhitektūras fiziskās piekļuves un identitātes risinājumu sistēmu.

PoE drošais durvju piekļuves lasītājs

Pirmo ierīci, PoE Secure Door Access Reader, var īstenot, izmantojot esošos Ethernet kabeļus visā skolas ēkā. Durtiņas tiek nostiprinātas, pieslēdzot releju durvju pārslēgšanai un viedo ID karšu lasītāju.

Durvis, kuras vadu, tiek vadītas ar internetu, un tās var nofiksēt ar vienu komandu no jebkuras vietas. Visu piekļuvi durvīm un atļaujām var arī pārvaldīt tiešsaistē.

PoE klases apmeklētāju lasītājs

Otrā ierīce - PoE klases apmeklējumu lasītājs - ir mākoņa arhitektūras sistēma, kas sniedz reāllaika pārskatus, kuros ir darbinieki un studenti ēkā vai konkrētā telpā, tādējādi palīdzot pirmajiem reaģēšanas līdzekļiem ātri reaģēt.

Lasītāji var būt uzstādīti uz sienas vai galda, un viņi spēj apstrādāt skolēnu klasi mazāk nekā 60 sekunžu laikā.

Izmantojot šo ierīci, skolas rajoni var pavadīt mazāk laika administratīviem un administratīviem uzdevumiem.

Abās ierīcēs ir borta apstrāde un tīkla drošību tīkla zuduma gadījumā.

"Mūsu mērķis ir padarīt skolas rajonus pēc iespējas vienkāršāk uzlabot savas drošības un operāciju funkcijas, izmantojot automatizāciju un efektīvu interneta savienojamību," saka Magd Atiya, Ph.D., izpilddirektors / CTO, ScholarChip. "Drošības pasākumi un automatizētās apmeklēšanas sistēmas pārveido K12 vidi, un IoT un PoE ir nākotnes vilnis."