KIOSK PAŠVALDĪBU TERMINĀLS - NEATKARĪGIE UN EFEKTĪVIE TIRDZNIECĪBAS KANĀLI

Aptauja liecina, ka Kioska pašapkalpošanās termināļu uzstādīto jaudu pasaulē pieaug par gandrīz 15 procentiem gadā. Kā redzams no straujās uzstādītās jaudas attīstīšanas, debijas notiek debitēja Kioska informatīvo konsultāciju kolekcija un pašapkalpošanās termināļu pārdošana klientu orientētā un uz pārdošanu orientētā tirgus attīstības laikmetā, uzsverot pieredzes dienestu pakalpojumus.

Globālie mazumtirgotāji tagad ir apvienojuši tradicionālos preču pārdošanas un kioska pašpakalpojumus. Kioska pašapkalpošanās iekārta ir kļuvusi par efektīvu līdzekli mazumtirgotājiem, kas uzlabo veikala attēlu un uzlabo pakalpojumu kvalitāti. Aptaujas liecina, reklāma, vispārējas informācijas pieprasījumi, informācija par informāciju par informāciju, elektroniskie darījumi, biļešu pārdošana, rēķinu apmaksa, pašizmaksa un citi lielveikali ir Kioska galvenais pieteikuma virziens.

kiosk card reader

Tik daudzas personalizētas lietojumprogrammas ļauj mums kioskam cieši sazināties ar mūsu dzīvi. Uzņēmums Wincor Nixdorf apvienoja pašapkalpošanos un veiksmīgu mazumtirdzniecības nozares pieredzi, kas tika ieviesta mazumtirdzniecības lietojumprogrammu pašapkalpošanās mašīnai. Kioska pašapkalpošanās mašīna: tā ir atvērta platforma, skārienjūtīgs ekrāns, multimediju iespējas, elastīga piekļuve tīklam, operētājsistēmu un interfeisu standartizācija , kā arī izcilas pakalpojumu iespējas. Jo īpaši vērts pieminēt, ka moduļa dizaina un atsevišķas konfigurācijas dēļ tas ir vairāk piemērots dažādiem elastīgiem un personalizētiem lietojumiem. Papildus tradicionālajai informācijas izgūšanai ārpus tā, kiosks piedāvā arī rēķinu apmaksu, priekšapmaksas tālruņa kartes, biļetes un biļetes sasniegt distribuzņēmumus, fotoattēlu drukāšanu un citus pakalpojumus, vienlaikus sasniedzot reklāmu un apraides informāciju, palielinot skeneru vai skaļuma līmeni. Apskatīsim kioska aprīkojumu globālajā tirgū praktiskajā gadījumā:

Kioska produkts, ko izmanto Vācijā

Kaufhof universālveikals Vācijā, Kioskproduct tiek izmantots kā galvenais kanāls patērētāju atsauksmes. Departamenta veikala darbinieki var pašpārbaudes punktus, kā arī saskaņā ar dāvanu reģistra nomaiņas punktiem no Kioska biedru karšu lasītāja, kas atrodas veikalā; veikali arī piedāvā preču izlikšanas vaicājumu un preču informācijas pakalpojumus klientiem, izmantojot Kiosks, šis pakalpojums var ne tikai palīdzēt patērētājiem ātri atrast preces, bet arī ļauj patērētājiem apzināties iepirkšanās procesu skaidri. Universālveikiem, piedāvājam tik ērtu pakalpojumu un patērētāju pieredzi, neapšaubāmi uzlabos klientu lojalitāti.

KiosksProdukts, ko izmanto Nīderlandē

Nīderlandē, Albert Heijnsupermarket veikalos, Kiosks tiek konfigurēts kā pašpārbaudes maksājumu terminālis. Pēc iepirkšanās patērētāji var veikt pašizmaksu un izbaudīt jaunu norēķinu veidu, kurā tiek izmantots bezskaidras naudas maksājums. Mazumtirgotājiem, uzlabojot pielāgoto pieredzi, palielinot klientu lojalitāti, bet arī var optimizēt norēķinu un maksājumu procesu, un tas ir vēl svarīgāks, lai samazinātu mazumtirdzniecības darbības izmaksas.

Kiosks aptver visus mūsu dzīves aspektus, ne mazumtirdzniecības, finanšu, aviācijas, pasta pakalpojumu, viesnīcu, slimnīcu, satiksmes pārvaldes jomā, un tādēļ ar mūsu dzīvi mēs redzēsim arvien vairāk kiosku skaitītāja, tas ne tikai pārstāv jaunu patērētāju pieredze, bet arī atspoguļo pašapkalpošanās termināļu izmantošanu atbalsta jauno pārdošanas stratēģiju rentablu pārdošanas modeli. Kioska laikmets ir ieradies.

CREATOR (ĶĪNA) TECH CO, LTD

CREATOR ir viens no Ķīnas kioska karšu lasīšanas ražotājiem, piedāvā KioskIC / RF karšu lasītājus / rakstītājus, kioska karšu izsūtītājus, rēķinu validētāju visā pasaulē.

Tālr .: + 86-755-26710992

Fakss: + 86-755-26710105

Mobilais: +8613798299145 (24 stundas)

E-pasts: sales@china-creator.com