Latīņamerikas bankas karte ķīniešu čips

Xinhua ziņu aģentūras reportieris Zhao Yan Chen Weihua


"Atvainojiet, jūsu bankas karti nevar ievadīt." "Atvainojiet, jūsu tālruni nevar ienest." Rūpnīcas vadība tik stingra? Tas ir pareizi, jo tā ir rūpnīca, kas specializējusies informācijas drošības produktu ražošanā, piemēram, banku karšu un mobilo telefonu karšu izgatavošanā. Šeit tiek ražotas daudzas čipu bankas kartes, mobilo tālruņu kartes un satiksmes kartes, ko izmanto iedzīvotāji Latīņamerikas valstīs, tostarp Brazīlijā. Šīs rūpnīcas kontrolakciju sabiedrība ir privāts uzņēmums no Ķīnas.

Pēdējos gados ir nostiprinājusies finanšu sadarbība starp Ķīnu un Latīņamerikas valstīm. Ķīnas Banka un Ķīnas rūpnieciskā un komerciālā banka ir sekmīgi apguvuši Brazīliju un pat vairāk Latīņamerikas valstis un kļūt par Ķīnas un Latīņamerikas finanšu sadarbību. Atgādinot, ka Ķīnas karšu veidotāji ievēro Latīņamerikas laika un satveršanas tirgu tendenci.

Brazīlijas nedaudz vairāk nekā miljons iedzīvotāju var redzēt Brazīlijas karogu, kas peld ar plecu pie pleca ar Ķīnas valsts karogu. Brazīlijas uzņēmums InterContinental, kuru kontrolē Beijing Catch Data Corp, atrodas šajā mazajā pilsētā, kuru nosaukusi bijušā Brazīlijas prezidents.

Labi pārvaldītā darbnīcā var redzēt lielāko Brazīlijas banku, piemēram, Brazīlijas Federālo rezervju bankas un Brasovas bankas izdotas kartes, kā arī banku kartes tādās valstīs kā Peru un Panama, Karrefūras iepirkšanās kartes, Metropolitan Insurance biedri Uzņēmumu karti un tā tālāk. Kartes tiek izgatavotas šeit, drukātas, saspiests un uzstādītas no augstas kvalitātes profesionāla papīra, ko importē no Ķīnas. Pēc tam kartes tiek nosūtītas uzņēmumam, kurā uzņēmuma personīgā informācija tiek reģistrēta uzņēmuma rūpnīcā Sanpaulu vai valstī, kur tā tiek nosūtīta patērētājiem.

Banku karšu ražošana Latīņamerikā ir tirgus niša, kurā ir ne vairāk kā 10 Latīņamerikas īpašnieki. InterCorca ražošanas vadītājs Massio Moreira teica, ka kompānija tika dibināta 1999. gadā ar globālu kredītkaršu, tādu kā Visa, MasterCard un American Express, atļauju ar pašreizējo ražošanas jaudu 150 000 eksemplāros mēnesī. Ir arī telekomunikāciju kartes, transporta kartes un iepirkšanās karšu pakalpojumi, tostarp olimpisko spēļu īpašā satiksmes karte pagājušajā gadā Rio olimpiskās spēles ir ražots ar Interweave.

Kā viedkaršu un informācijas drošības uzņēmums visā pasaulē ir 11 biroju. Pirmajā gadījumā Brazīlija 2014. gadā Brazīlijā rīkoja produktu reklāmas kampaņu Brazīlijā, un pēc tam tai piederēja 57% no Intercontinental 2016. gadā kā kontrolakciju sabiedrība. Šobrīd papildus ražošanas iekārtu sistēmai uzņēmumam ir arī personalizēta rakstāmlietu rūpnīca Sao Paulo un plāno ieviest vairākas Ķīnas vadošās informācijas drošības tehnoloģijas Latīņamerikas tirgum.

"Mēs esam ļoti straujš Brazīlijas tirgū, un pats par sevi un visā Latīņamerikas reģionā ir vairāk nekā 200 miljoni cilvēku, un mēs saprotam, ka maksājumu drošības un darījumu drošības produktu, Latīņamerikas un Āzijas jomā joprojām ir daži trūkumi Es uzskatu, ka filiāle Brazīlijā var palīdzēt uzlabot maksājumu un informācijas drošības tirgu Latīņamerikā, kas galvenokārt atrodas Brazīlijā. "