Magnētiskās joslas lasītājs pārskats

Magnētisko joslu lasītājs , ko sauc arī par kasešu lasītāju, ir aparatūras ierīce, kas nolasa informāciju, kas kodēta magnētiskajā joslā, kas atrodas plastmasas emblēmas aizmugurē. Magnētiskās joslas lasītājus var nolasīt ar datorprogrammu, izmantojot seriālo pieslēgvietu, USB savienojumu vai tastatūras ķīli, un tos parasti klasificē pēc to zīmes nolasīšanas. Piemēram, ievietošanas lasītāji prasa, lai emblēma tiktu ievietota lasītājā un pēc tam izvilkta. Vilkšana ar pirkstu nolasītājiem prasa, lai žetons tiktu izlaists caur lasītāju.

magnetic stripe reader .jpg

Emblēmas aizmugurē esošā magnētiskā josla sastāv no dzelzs magnētiskajām daļiņām, kas ir plastmasas lentes apvalkā. Katra magnētiskā daļiņa joslā ir mazs bāra magnēts apmēram 20 miljonu dolāru collas garumā. Kad visi lentes magnēti ir polarizēti vienā virzienā, magnētiskā josla ir tukša. Informācija uz joslas ir uzrakstīta, magnetizējot niecīgos stieņus ziemeļu vai dienvidu virzienā ar īpašu elektromagnētisko rakstītāju, ko sauc par kodētāju. Rakstīšanas process, ko sauc par plūsmas maiņu, izraisa magnētiskā lauka izmaiņas, kuras var atklāt magnētiskā josla lasītājs. Tā kā var būt divi dažādi plūsmas maiņas gadījumi, NN vai SS, var būt divas dažādas informācijas stāvokļi, līdzīgi kā datoru bināro sistēmu. Magnētiskās svītru lasītājs nolasa informāciju, nosakot izmaiņas magnētiskajā laukā, ko izraisa plūsmas maiņa uz emblēmas magnētiskās svītras.

Iepazīstoties ar 1970. gadu, magnētiskās joslas lasītāji tiek plaši izmantoti piekļuves kontrolei un darījumu apstrādei.