Motorizēta karšu lasītāja fabrika un ražotājs

Creator CRT-310-N ir motorizēts pilna ievietojuma karšu lasītājs, ar karti uzņemtu / izspiestu un 3 kartēm vienā funkcijā, kas spēj apstrādāt visus nozares standarta karšu veidus. Integrētais aizbīdnis ir izstrādāts, lai novērstu svešķermeņu ielaušanos un samazinātu piesārņojumu no putekļiem un netīrumiem.

Motorized Card Reader Factory and Manufacturer

Card Capture aizmugures izejas konstrukcija ļauj izņemt un noturēt kartes iekšpusē, bet joprojām saglabā pilnas nolasīšanas funkcijas. Pilna ieliktņa motorizētā karšu vadība nodrošina maksimālu lasīšanas un rakstīšanas uzticamību un novērš priekšlaicīgu karšu izņemšanu datu ciklu laikā. Izcila konstrukcija un piedziņas materiāli nodrošina pierādītu uzticamību vairāk nekā 1 000 000 karšu ievietošanas ciklu. Aprīkots, lai nolasītu magnētiskās svītras (lasīt uz ieliktņa vai izņemšanas), RFID un IC kartes ar standarta standarta izmēru 85,5 mm x 54 mm.

CRT-310-N motorizētais karšu lasītājs ir daļa no Creator karšu lasītāja produktu līnijas, kas ir izvēlēts tā izcilajām īpašībām un uzlabota aizsardzība sarežģītās darbības vidēs.