RFID lasītājs: Hotel vienotu Managementrationalization

RFID kartes lasītāji tiek plaši izmantoti, lai thatmore un vairāk cilvēku sākuši mērķa RFIDtechnology tirgū, pat viesnīcu beganusing RFID tehnoloģiju, lai izsekotu un manageemployee darba formas tērpos.

Augstas klases viesnīcās būs savas kopas ofcustom uniformas, kas ir pielāgotas, lai ierobežotu, ir nosliece uz formas tērpu trūkums. Peopletend nākt strādāt tērpies slikti fittinguniforms, kas lielā mērā ietekmēja viesnīca tēlu.

Nelielu RFID etiķetes katrā mētelis, kreklu, bikses andother piederumi. Kad darbiniekam vienlaikus darbā, viņš ziņoja par vienotu ManagementDepartment un saņēma kopa ar vienādu lielumu. Man kods etiķetes oneach gabals apģērbu bija vienota desktopRFID lasītājs, lasījums etiķetes ID numuru issent datu bāzē, datu bāzes ID eachlabel atbilst un saņem employeeID numuru.

Ja darbinieks izmanto vienotu, arefinished, pabeigs vienotu muguras tohotel Department.Where uniformas, kurā var izvēlēties ar vienu, citu viena RFID lasītājs readthe apģērba etiķetes, sistēma tad sendthem viesnīcas veļas un Veļas žāvētājs piecesone vienotu vadību un tagu katra gabala clothinghas programmatūra nosūtīti atpakaļ noliktavā.

RFID sistēmas uzlabo vienotu managementefficiency un vienkāršot pārvaldības procesus.