RFID lasītājs: Kā pasargāt jūsu kartes droši

Gudru ierīci attīstība ir vairāk plaši izmanto RFID lasītājs, RFID maksājumu karšu arī pieņemts ar balsu vairākumu, visvairāk bezkontakta kartes izmanto RFID tehnoloģiju. Ir RFID kartes lietošanas biežums palielinās, un daudzi noziedznieki ir sākuši, lūkodamies uz kartes ir mūsu rokās. Tātad, kā labāk aizsargāt karti rokā?
Mūsu RFID mikroshēmā, kopumā sociālās drošības karti, maksājumu karšu un karšu. Mēs piedāvājam sociālās drošības karti un maksājumu karte izmanto, lai samaksātu MIFARE DESFire karti, viņi ir ļoti neaizsargāti pret uzbrukumu; parasti karti mēs izmantojam vienības universitātes ēdnīcā, patiesībā ir Mifare Classic karti, uzbrucējs var mainīt kartes summu, uzpildi un tā tālāk.
Saskaras ar RFID kartes, patērētāju drošību, kā izvairīties no šāda lieta notiek? Patērētāji vienmēr vajadzētu pievērst uzmanību uz kartes bilanci, tas ir labākais, lai prasīt noteiktu maksu, vissvarīgākais ir panākt visu veidu RFID kartes, Piezīme pārbaudiet, vai karte ir tāda veida, tad attiecīgais korektīvais pasākums dažādus aizsardzības pasākumus.