RFID lasītājs: Gudrības lampu efektīvu izmantošanu

Izmantojot RFID lasītājs tehnoloģiju izstrādāja "lampu gudrības", papildus apgaismojuma funkcija, arī var uzskatīt par elektriskā pāļi, testēšanas vidi, pilsētas funkcijas, piemēram, WIFI mikro bāzes stacijas. Turklāt, RFID etiķetes tiek ielādēti "gudrības lukturis", var izmantot kā luksoforiem, ceļazīmēm, augstu funkciju attīstības.
Vienkārši lejupielādēt APP, ja ceļa notiek kāds guļ bezsamaņā, jums būs iespēja palīdzēt ar taustiņu uz ierīces pogas admin platformas personāla palīdzību, var ne tikai videozvanu un platformas personāla, ieskaitot atrašanās vietu un pārraudzītu palīdzību informācijas saturs tiks nosūtīts tieši uz vadības platforma ātri glābt. Turklāt APP piedāvā arī tuvāko pastu, laiks iekasēt un maksāt caur PayPal, priekšapmaksas kartes un citus līdzekļus.
Hui gaismas stabi, bet arī balstīta uz vajadzībām nākotnē, papildu slodzes RFID elektroniskos tagus, stāvvietu skaitītāji, luksoforiem, ceļazīmēm, stāvvietu zīmēm un pat tīklotās moduļus, piemēram auto informācijas ekrānu ar augstu funkcionēšanas mērogojamību.