RFID lasītājs: Tabakas nozares apgrozījuma lodziņa izmantošana

Tabakas nozare ir manuāli darbināms un atkritumu cilvēku un nosliece uz kļūdu. Ja RFID lasītājs tehnoloģiju izmantošanu, lai pārvaldītu tabakas rūpniecībai būs vēl ērtāk.
Tabakas loģistikas sistēma ir vismodernākās loģistikas 80 % loģistikas iepakojuma plastmasas redeļu kastēm laukā ir izmantoti. Plastmasas redeļu kastes ir acīmredzamas priekšrocības: gaismas un viegli pārvadāt, lokāms, viegli uzglabāt uztvērēja darbību, iekraušanas un augstu efektivitāti; aizsardzību un aizsardzības pret zādzībām, anti-cigarešu mainīts; uzstādīt dūmu ātrāku un labāku šķirošanas ātrums; pārstrādes un gara dzīvi, ilgstošai lietošanai un zemas izmaksas. Loģistikas konteineru kā rentablu alternatīvu kartona kastēm un plastmasas plēves iepakojums, bet reālā laika trūkums uzraudzība konteineros apgrozības, tur ir kaste ir zaudētas, atgūšanas problēmām ārpus to kontroles, izraisot zemu apgrozījumu un uzskaite. RFID marķējuma redeļu kastes identifikāciju, automātisku datu savākšanas loģistikas pamata vienību. Dažādu datu iegūšanu un integrācijas programmas caur vadu/bezvadu komunikāciju, gudrs, smart rokas mobilā termināļa, atklāta identitātes kanālu mašīnas, automātiskās marķēšanas mašīnu lasīšanas un rakstīšanas ierīces datu vākšanas un augšupielādēt. Pabeigtu krājumu vadību, automātiskās koriģēšanas uzglabāšanas konteineru noliktavas, uzlabo darba efektivitāti.
Informācijas apmaiņa, izmantojot RFID tagus konteineru efektīvu kontroli pārstrādes konteineri, lai izvairītos no zudumiem, samazināt darba saites ietaupīt laiku, statistika, datu analīze, dati, kas vajadzīgi, lai nodrošinātu vadību, sniegt lēmumu pieņēmējiem ticamu datu.