Sharp šķidro kristālu displejs SU karšu lasītājs ātrāk, vienmērīgāku

Šķidro kristālu displeja lasītājs, kas ļauj lietotājiem veikt maksājumus ar ātru vilnis IC kartes gada aprīlis 5 (nodrošina Sharp Corp)

Sharp Corp ir izstrādājusi Super-vienmērīga un ātra šķidro kristālu displeja (LCD) IC kartes lasītājs, kas ļauj lietotājiem jāmaksā krājumiem ar ātru mājienu kartes, uzņēmums paziņoja 5. aprīlis.

Elektronikas gigants vēlas instalēt jaunos displeja kases aparāti un automātiem, un tagad šajā procesā sarunas ar vairākiem uzņēmumiem par tehnoloģijas ieviešanu.

Smartphones ar "Osaifu Keitai" mobilā seifa funkciju, kā arī IC kartes pieņemts sabiedrisko transportu un veikalos, pašlaik informācijas apmaiņu ar lasītāju pie attālumiem līdz pat vairāki centimetri, izmantojot bezvadu radio viļņiem.

Šiem lasītājiem ir iebūvēts antenas metāla, bet kad Sharp mēģināja antenas iebūvējamā indikatoriem, viņi aizsedza displejiem.

Asu pārvarēja problēmas, izmantojot super plānas antenas un pievienojot tos indikatoriem, radot jutīga un ātru jaunu displeja, neapdraudot savu izskatu.

(Jūtieties brīvi), lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju parIC karšu lasītājs.