Viedkartes lasītājs produkti

RF idejas gaisa ID bezkontakta smart kartes lasītājs var lasīt un rakstīt kodu un lietojumprogrammu izstrādi. GAISA ID pieteikties bezkontakta viedkaršu lasītājs vairs nav nepieciešama manuāla ievadīšana var nodrošināt pareizu noteikšanu. Gandrīz visi 13.56 MHz bezkontakta/tuvuma kartes/sensoru etiķete sensor identifikācijas karti saderīgs.
Lasītājs ļauj lietotājam izmantot ēku piekļuves kartēm vai citas indukcijas 13.56 MHz tagus cita veida identifikators, kas ļauj lietotājiem ātri konfigurēt savu produkciju.
Par reģistrācijas kartes vai ID identitātes karšu lasītājs/testētājs, USB režīmu sacensties tastatūru, kartes datiem par atslēgas ievades rādītājs stāvoklī ekrānā. Pirms un pēc indukcijas kartes datus, nospiežot konfigurēto lasītājs.
To var izmantot savrupajam sistēmās vai izmantot programmatūras izstrādes komplektā (SDK) integrēt ar citām lietojumprogrammām. Kā integrēta lasītājs un to piemērošanu: datoru/LAN piekļuves sistēmas, vienotas pierakstīšanās uz, reģistrācijas karti, apmeklētāju vadības punktu pārdošana, laiku, lietotāja identifikācija, semināri un tā tālāk.