Viedkartēm ir daudz lietojumprogrammu

Viedkartes akreditācijas dati pārsniedz vienkāršu baili.

Kolegijas universitātes pilsētiņa ir lielisks piemērs tam, kā ilustrēt, kā viedie akreditācijas dati ir tālu no tradicionālajām identifikācijas kartēm. Papildus individuālās profila informācijai viņi var nodrošināt studentiem drošu piekļuvi visam, sākot no dzīvesvietām, atpūtas un datortīkliem, līdz drošām maksāšanas metodēm kafejnīcās un tirdzniecības automātos.

Piemēram, veļas istabā koledžas dorms, viedkartes vai viedtālruņi var tikt izmantoti, lai automatizētu paplāksnes un žāvētājus, novēršot vajadzību pēc naudas kases, palielinot ērtības un samazinot zādzības draudus. Daži kredītvēstures varianti pat ļauj indivīdiem izmantot savas kartes, lai piekļūtu akadēmiskajai informācijai un personīgajiem dokumentiem.

Apņemamies apkopot un uzskaitīt dažādas lietojumprogrammas, ko gudrs universitātes administrācijas administrators var uzskatīt par viedo akreditācijas ieviešanu:

Fizisko prasmju administrēšana

Apmeklētāju pārvaldes administrācija

Piešķirtās tiesības vai piekļuves tiesības

Pabeidzamās tiesības vai piekļuves tiesības atsauktas

Pienākumu nošķiršana

Autostāvvietu atļaujas administrēšana

Īpašuma uzturēšanas administrēšana

Atbilstības / pārvaldības ziņojumi un revīzija

Sistēmas traucējummeklēšana un uzturēšana

Trauksmes korelācija un atbilde

Ārkārtas paziņošana un paziņošana

Video analītikas lietojumprogrammas (cilvēku skaitīšana, uzvedības uzskaite utt.)

Identifikācija

Laiks un apmeklējums

Loģiskā piekļuve

Piegādes izrakstīšanās pārbaude

Uzliek prēmijas dažādās vietās, tostarp kafejnīcā

Dokumentu drukāšana

Biometrisko šablonu uzglabāšana

Neaizmirsīsim arī ēkas vadības sistēmu. Ja piekļuves kontroles sistēma atzīmē, ka kāds ir konkrētā ēkas daļā, var aktivizēt gaisa kondicionēšanu un apgaismojumu. Kad šī persona atstāj, vai nu piekļuves kontrole vai video sistēma var automātiski paziņot ēkas pārvaldībai, lai izslēgtu šīs sistēmas. Tas var ietaupīt naudu un resursus, kas ir potenciāls ekoloģisks risinājums, kas būtu noderīgs viedo ēku prasībām.