CREATOR RFID lasītājs

CREATOR RFID lasītāju ģimene apvieno jaunāko RFID tehnoloģiju ar pievilcīgu un pielāgojamu dizainu. Tas ir viegli integrējams visās fiziskās piekļuves kontroles sistēmās, un tas atbalsta visas standarta piekļuves kartes tirgū.

Lasītājs ir tikpat labi piemērots gan iekšējai, gan ārējai lietošanai, jo tas var izturēt visu, sākot no putekļiem, līdz ārkārtējiem laika apstākļiem. Jūs varat pielāgot lasītāju izvēlētajai krāsai un logotipam un izvēlēties starp diviem dažādiem lasītāja izmēriem ar vai bez tastatūras.

Atlasiet karšu tehnoloģijas

Jūs arī izvēlaties, kādas piekļuves karšu tehnoloģijas vēlaties izmantot, piemēram, MIFARE Classic, MIFARE Plus, MIFARE DESFire un EM kartēm. Ja vēlaties atbalstīt jaunu tehnoloģiju, jūs vienkārši izmantojat konfigurācijas karti - jums nav jāpārinstalē lasītājs, lai to jauninātu.

Droša saziņa ar OSDP

Lielākā daļa lasītāju atšifrē piekļuves karti un nosūta informāciju vienkāršā tekstā vadības ierīcei, kas ļauj noziedzniekam kopēt karti, pat ja jūs izmantojat visdrošāko karšu tehnoloģiju. Tas tiek novērsts ar Cidron, jo saziņā starp karšu lasītāju un vadības ierīci tiek izmantots Open Supervised Device Protocol (OSDP) ar drošu kanālu protokolu (SCP).