PAZIŅOJUMS par izmaiņām CREATOR' akciju

Vēlamies jūs informēt, ka mūsu uzņēmuma izveidotājs ir iegādājies 70 % kapitāldaļu GRG banku sabiedrība, un mums būs GRG banku apvienošanās, bet netiks mainīts autora komanda, biznesa praksi un klienta servisa.

Dibināta 2001. gadā kā pirmais uzņēmums, kas patstāvīgi izstrādāts iegulto karšu lasītāju un kartes Dozators, CREATOR (ĶĪNA) TECH co., LTD kļūst par vienu no vadošajiem augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, kas integrētas pētniecības, ražošanas un tirdzniecības maksājumu karšu, maksājumu skaidrā naudā un tiešsaistes maksājumu moduli. 2002. gadā sertificēts ISO9001 kvalitātes sistēmas autentificēšanu, RADĪTĀJS kļuva Shenzhen Hi-tech uzņēmuma 2003. Cienījams valsts augsto tehnoloģiju uzņēmums 2008. gadā.

Radītājs ir pastāvīgi progresē līdz ar atbalstu un aprūpi no klientiem, gan mājās, gan ārvalstīs. Karšu maksājumu modulis rūpniecības, kā arī skaidras naudas maksājumu rūpniecības jomā radītājs ir izstrādājusi izsmalcinātu, inovatīvus produktus, kā CRT-630-CZ1 bezkontakta karšu lasītājs, CRT-31seriālus 0N augstas veiktspējas motorizētiem karšu lasītājs, CRT - 288C augstas veiktspējas karšu lasītāju un C100-B11 naudas izpildītājam, kas visi atbilst gan starptautiskā, gan Ķīnas standartiem.

GRG banku ir vadošais valūtu atzīšanu un skaidrās naudas apstrādes risinājumu, ar lielu potenciālu un strauju attīstību.  Vairāk nekā 20 gadus, GRG specializējas izstrādes un ražošanas automatizētā Teller Machine (ATM), Video kasiere Machine(VTM), automātiska Fare Collection (AFC), valūtu atzīšanu un naudas apstrādes iekārtu moduļi un sistēmas, ir mūsdienu augsto tehnoloģiju uzņēmumu, kas nodarbojas ar neatkarīgu pētniecībā un attīstībā, tirdzniecības, ražošanas, pakalpojumu.

Galvenā mītne atrodas Guangzhou, GRG ir Nr. 1 ATM piegādātājs, Ķīna un top 5 spēlētājs globālajā tirgū. GRG ir visaptveroši risinājumi plaši izmanto finanšu, telekomunikāciju, CIT, dzelzceļa un mazumtirdzniecības sektoros. Līdz marts 2015, GRG ir produktus un risinājumus plaši izmanto vairāk nekā 70 valstīs un reģionos visā pasaulē, ar vairāk nekā 170,000 mašīnas uzticamība, drošība un ērtības nodrošināšanai vairāk nekā 10 miljoni cilvēku katru dienu.

Ar pieaugošo pieprasījumu pēc pašapkalpošanās iekārtas gan iekšzemes, gan ārzemju, iegultās papildu kartes lasītāju tirgu ir gaiša nākotne. Ar iegūstot creator, GRG, no vienas puses, tas var samazināt izmaksas un uzlabot rentabilitāti, ņemot vērā sanāksmes to pieder prasības par iegulto karšu lasītājs modulis; no otras puses, GRG var pavērt jaunu peļņas punktu, lai sasniegtu ilgtspējīgu attīstību, veicinot risinājumu visā pasaulē.

Pēc iegādes, GRG rīkos CREATOR 70 % akciju, un izmaiņas tiks veiktas ne radītāja komandas, biznesa praksi un klienta servisa. GRG pasaudzēs nekādas pūles, lai palīdzētu jauns RADĪTĀJS ar spēcīgu tehnisko un mārketinga atbalstu, ir pasaules līderis karti & naudas maksājumu nozarē.

Kā ķīniešu teiciens iet: atmaksāt cik vien iespējams, pat mazliet labvēlība, ko esat saņēmis. Paldies vēlreiz par jūsu pastāvīgu atbalstu un palīdz, jauns radītājs pastāvīgi veic, mūsu vērtības klientiem panākumus, integritāti, inovācijas un sadarbība. Ļaujiet mums pievienoties rokas un virzīties uz priekšu, lai radītu vairāk slavens nākotnē.

CREATOR (ĶĪNA) TECH Co LTD

2015-7-31