VĪZU uzsāk bezkontakta maksājumu Marokā

Vīzu paziņoja, ka tās Marokas karšu lietotājiem tagad varēs baudītBezkontakta maksājumu.

Bezkontakta Visa kartes īpašnieki tagad varēs maksāt par saviem pirkumiem, vienkārši pieskaroties to bezkontakta Visa karti vai maksājumu iespējota ierīce, kas atrodas kases terminālos, kas pašlaik netiek instalētas dažādos pārdošanas punktos.

Bezkontakta maksājumu sistēma samazina maksājumu tikai puse otrā, procesu saka vīzu paziņojumu. Uzņēmums paskaidroja, ka, lai apstiprinātu maksājumu, tas būtu pietiekami, lai jūsu Visa kartes tuvāk nekā četrus centimetrus uz kases termināls.

Jauno tehnoloģiju aizsargā vairākslāņu drošības un novērš jebkādu neatļautu darījumu risku, uzsver, ka viena un tā paša avota.

"Bezkontakta tehnoloģija kļūst arvien vairāk un vairāk izplatīta visā pasaulē un kā līderis elektronisko maksājumu, mēs cenšamies sniegt jaunāko digitālo maksājumu tehnoloģijas," teica Sami Romdhane, General Manager no Visa International Maroka.

Vīzu krānu un apmaksas sistēma piedāvā milzīgas priekšrocības gan tirgotājiem un klientiem, ļaujot vairāk darījumu gaitā ievērojami īsāku laika periodu. "Tā arī piedāvā patērētājiem pilnībā drošu un pārskatāmu samaksu pieredzi," piebilda Romdhane.

"Marokas Interbanking centrs (CMI) pilnībā atbalsta bezkontakta maksājumu pieņemšana Marokā. Mums jau ir vairāk nekā 13000 termināliem, kas aprīkoti ar šo sistēmu, tostarp centri, BIM visus veikalus un lielākā daļa no radniecīgām CMI tirgotāji pārdod nelielu preces vai pakalpojumus,"teica Mikael Naciri, CMI ģenerāldirektore.

"Plāns ir tas, ka līdz 2018, mēs vēlamies sistēma ir sasniegt 20000 termināli," viņš turpināja.