KAS IR SMART KARTES LĀDĒTĀJA UN TERMINĀLS

Viedkartes lasītājs , kas pazīstams arī kā viedkartes terminālis, piemēram, tirdzniecības vietņu termināls, kredītkaršu termināls, tā ir ierīce, kuru var darbināt ar viedkartēm, lai iegūtu informāciju par karti un veiktu darījumu.

Viedkaršu lasītāju veidi

Atkarībā no viedkartes veidiem viedkaršu lasītāji var tikt iedalīti kontaktu, bezkontaktu, divu interfeisa karšu lasītājā.

Saskarne

Parasti lasītājs saskaras ar datoru lielākajai daļai tās apstrādes prasību. Galvenais saziņas līdzeklis ar USB portu, viedkaršu lasītājiem ar RS232 interfeisu joprojām ir noteikts skaits lietotāju.

Kontakti un bezkontaktu viedkaršu lasītājs

Sazināšanās lasītājs pamatā ievēro ISO7816 starptautisko standartu un bezkontaktu karšu lasītāju, kas atbilst ISO14443 interfeisa standartam.

Kontakti

Kontakta viedkaršu lasītājam ir nepieciešams fizisks savienojums ar kartēm, piemēram, ievietojot karti lasītājā. Daudzi lietojumprogrammas izmanto šo kopējo lasītāja veidu, piemēram, ATM, ID un saglabāto vērtību. Šai lasītāja veidam ir divas galvenās iezīmes: viena no tām ir droša, jo tā ir saistīta ar karti lasītājam, bieži atbalstītais šāda veida standarts ir ISO 7818 T = 0; Otra priekšrocība ir ātrums, daži var būt līdz 848 kb / s, piemēram, šī viedkaršu lasītāja CREATOR CRT-288-K.

无标题_00094-副本.jpg