KAS IR RFID LIETO ŠODIENI

RFID tehnoloģija pēdējos gados attīstās strauji. Tā ir jauna tehnoloģija, kas izmanto radio frekvences signālus automātiskai mērķa atpazīšanai un piekļuvi attiecīgajai informācijai. RFID marķējuma integrētais impulsu sensors ir mazs, lai cilvēki to varētu pārvadāt. Lai izvairītos no sadursmēm, aktivizējot pasīvo gaidīšanas režīmu, lai samazinātu strāvas patēriņu un izmantojot koda sadalīšanas ar dubultu ALOHA metodi, tas galu galā ietaupa interaktīvo reakciju uz zemestrīci, kas ievērojami uzlabo meklēšanas un glābšanas efektivitāti.

RFID tehnoloģiju izmantošana

Tradicionāli mēs izmantojam RFID, lai identificētu mājas un automašīnas. Interneta laikmetā RFID ir izmantots daudzās loģistikas un piegādes pārvaldības, ražošanas un montāžas jomās, lidmašīnu bagāžas apstrādes, pasta / ekspress sūtījumu apstrādes, dokumentu izsekošanas / bibliotēkas pārvaldības jomā.

Nākotnes RFID lietojumprogrammas būs arvien plaši izplatītas. Būs arvien vairāk uzņēmumu, valdību un organizāciju, kas meklē tehnoloģiju, lai izsekotu un identificētu īpašumu, iekārtas, preces un produktus ne tikai no pārtikas, farmācijas vai automobiļu elektronikas produktiem, bet arī no saimniecības vai ražotāja līdz patērētājam un lietošanai . Tāpat liela mēroga projektu izvietošana un uzturēšana ir īpaši svarīga, piemēram, transporta un sabiedriskās iekārtas. Nākamais uzdevums parādīs RFID risinājumus, lai nodrošinātu audita liecības dažādās jomās.